„FitKid Poradnia Dietetyczna” z siedzibą w Bielkówku została nowym Partnerem Kolbudzkiej Karty Dużej Rodziny. Wójt Andrzej Chruścicki podpisał umowę z Magdaleną Dworniczak, dietetykiem i edukatorką zdrowego stylu życia. Od tej pory rodziny wielodzietne posiadające Kartę Dużej Rodziny z identyfikatorem przypisanym Gminie Kolbudy mogą liczyć na 10 procentowe rabaty na wszystkie usługi oferowane przez poradnię dietetyczną. Te adresowane są zarówno do dzieci, młodzieży, jak i osób dorosłych.

„Jestem właścicielką poradni dietetycznej FitKid. Z wykształcenia jestem pedagogiem z niemal 20 letnim doświadczeniem. Od prawie 10 lat pasjonuję się szeroko pojętym zdrowym stylem życia, szczególnie zdrowym odżywianiem. Ukończyłam studia podyplomowe z dietetyki. Podwyższam swoje kwalifikacje na kursach, szkoleniach i konferencjach. Śledzę aktualne trendy w dietetyce. Pomagam zmieniać nawyki żywieniowe. Prowadzę szkolenia, warsztaty i prelekcje dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Jestem edukatorką i promotorką zdrowego stylu życia” – reklamuje w internecie swoje usługi Magdalena Dworniczak.

O tym, że otyłość i złe nawyki żywieniowe, wynikające w dużej mierze z tempa życia, stanowią dziś poważny problem wiemy wszyscy. Nie jest też tajemnicą, że skuteczna walka ze zbędnymi kilogramami często wymaga specjalistycznego wsparcia. Wiele osób z problemami zdrowotnymi potrzebuje z kolei pomocy w opracowaniu odpowiedniej diety. Nowy Partner KKDR wspomoże w procesie odchudzania, doradzi osobom z alergiami pokarmowymi czy podpowie co jeść, aby było zdrowo.

Dietetyk Magdalena Dworniczak swoją ofertę kieruje w dużej mierze do dzieci i rodzin. W wykształceniu właściwych nawyków żywieniowych u najmłodszych największą rolę odgrywają bowiem rodzice.

W ofercie nowego Partnera KKDR znajdziemy m.in. porady dietetyczne, plany żywieniowe, analizę składu ciała czy prelekcje, szkolenia i warsztaty.

Pełną listę Partnerów Kolbudzkiej Karty Dużej Rodziny oraz informację o zniżkach proponowanych rodzinom wielodzietnym publikujemy w zakładce Kolbudzka Karta Dużej Rodziny

 Dostępne są tam również informację o tym jak dołączyć do grona przedsiębiorców oferujących zniżki posiadaczom Karty Dużej Rodziny.

FitKid Poradnia Dietetyczna dołączyła również do Programu Karty Mieszkańca Gminy Kolbudy. Jej posiadacze również zyskują prawo do szeregu zniżek i przywilejów gwarantowanych przez nasz samorząd. Karta Mieszkańca Gminy Kolbudy