W czerwcu odbędzie się druga seria spotkań informacyjnych projektu PKM Południe, organizowana tym razem w nieco innej formule. Czerwcowe spotkania będą miały bowiem formę konsultacji indywidualnych, w trakcie których projektanci oraz przedstawiciele PKM S.A. będą do dyspozycji wszystkich zainteresowanych w wyznaczonych miejscach i terminach. Spotkanie dla mieszkańców naszej gminy odbędzie się 22 czerwca br. w godzinach 15.00-19.00 w Szkole Podstawowej w Kowalach przy ul. Apollina 7.

Dodatkowo PKM S.A. przewidziała w dniach 23 czerwca (czwartek) i 24 czerwca (piątek) – w godzinach od 10.00 do 17.00 dodatkowe terminy na konsultacje indywidualne w siedzibie spółki.

O to, aby spotkania w kolejnej turze miały charakter indywidualny prosił m.in. wójt Andrzej Chruścicki.

„Jest to nasza odpowiedź na ogromne zainteresowanie projektem PKM Południe podczas 1 serii konsultacji w kwietniu br., kiedy okazało się, że 2-godzinne spotkanie w niektórych przypadkach to było za mało...” – czytamy w mediach dedykowanych projektowi.

Dlatego tym razem będą to aż 4-godzinne dyżury przez pierwsze trzy dni w terenie oraz dwa dodatkowe 7-godzinne dyżury w siedzibie PKM SA w Gdańsku.

Szczegóły na załączonym plakacie oraz na stronie internetowej PKM Południe, w zakładce "SPOTKANIA INFORMACYJNE"