Od 1 sierpnia 2022 roku, po przerwie gwarancyjno–serwisowej, działalność wznawia „Aqua Centrum Kolbudy”. Przez cały sierpień obiekt funkcjonował będzie w systemie aquaparkowym od godziny 10.00 do 20.00. Wejście możliwe będzie o dowolnej godzinie na 60 minut, z opcją przedłużenia pobytu za dopłatą.

Sierpniowy cennik biletów do ACK w okresie wakacyjnym prezentuje się następująco: 

https://www.aquacentrumkolbudy.pl/wakacje_2022/

Zachęcamy serdecznie do „Wakacyjnego pływania w Aqua Centrum Kolbudy”.

Jednocześnie Gmina Kolbudy przygotowała niespodziankę dla nowych mieszkańców. Osoby, które w terminie od 1 do 31 sierpnia br. zameldują się na pobyt stały w Gminie Kolbudy - i złożą wniosek o wydanie Karty Mieszkańca Gminy Kolbudy - będą mogły otrzymać voucher uprawniający do jednego - 60 minutowego, darmowego - wejścia do Aqua Centrum Kolbudy. Wejściówkę będzie można wykorzystać w terminie od 1 do 31 sierpnia 2022 roku.

- Wszystkich mieszkańców serdecznie zapraszam do Aqua Centrum Kolbudy. Przez cały sierpień obiekt działać będzie w systemie aquaparkowym. – mówi wójt Andrzej Chruścicki. – Dowolne godziny wejść to okazja do odwiedzenia pływalni dla tych, którzy np. z racji obowiązków zawodowych nie mieli dotąd możliwości skorzystać z oferty ACK. Dla mieszkańców, którzy zdecydują się dopełnić obowiązek meldunkowy przygotowaliśmy darmowe vouchery. Każdy meldunek to dodatkowy dochód z tytułu podatku PIT dla gminy, który możemy przeznaczyć np. na inwestycje. Ponadto chcemy ograniczyć tzw. janosikowe czyli kwotę, którą gmina musi odprowadzać do budżetu państwa.