Rozpoczynamy konsultacje Programu Współpracy Gminy Kolbudy z Organizacjami Pozarządowymi i Innymi Podmiotami Prowadzącymi Działalność Pożytku Publicznego na rok 2023. Na ewentualne uwagi uprawnionych organizacji i podmiotów czekamy do 31 stycznia br.

Na podstawie Uchwały nr LIV/433/22 Rady Gminy Kolbudy z dnia 29 listopada 2022 r. w sprawie określenia sposobu konsultowania z organizacjami pozarządowymi i innymi uprawnionymi podmiotami projektów aktów prawa miejscowego zapraszamy wszystkie zainteresowane organizacje pozarządowe oraz podmioty, o których mowa w art. 3 ust. 3 ustawy z dnia 24 kwietnia 2003 roku o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie  w dziedzinach dotyczących działalności statutowej tych organizacji do wzięcia udziału w konsultacjach dotyczących projektu Uchwały Rady Gminy w Kolbudach w sprawie przyjęcia Programu Współpracy Gminy Kolbudy z Organizacjami Pozarządowymi i Innymi Podmiotami Prowadzącymi Działalność Pożytku Publicznego na rok 2023.

1. Uwagi w formie wypełnionego „formularza konsultacji” dotyczące programu można będzie składać w terminie od 24 stycznia 2023 r. godz. 8:00 do 31 stycznia 2023 r. godz. 8:00 w następujących formach: 

1)      formularz konsultacji 
2)      osobiście w Biurze Obsługi Klienta,
3)      w Referacie Kultury, Sportu i Programów Społecznych
4)      za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


Treść uchwały o konsultacjach oraz Projekt Programu Współpracy pod tekstem.