Zgodnie z wcześniejszymi informacjami (w dniu 7 czerwca br. o godz. 19.00) udostępniamy elektroniczny formularz zgłoszeniowy na letnie półkolonie żeglarskie dla dzieci w wieku 7-15 lat, zamieszkałych na terenie Gminy Kolbudy. Koszt – dofinansowanych przez samorząd – zajęć wyniesie 350 złotych od osoby. Posiadacze Kolbudzkiej Karty Dużej Rodziny zapłacą 300 złotych.

FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY

Przypomnijmy, że Gmina Kolbudy zorganizuje łącznie sześć pięciodniowych turnusów. Zajęcia odbywać się będą od poniedziałku do piątku w godzinach 8.00 – 15.30.

Terminy turnusów:

  • 24-28 czerwca br.
  • 1-5 lipca br.
  • 8-12 lipca br.
  • 15-19 lipca br.
  • 22-26 lipca br.
  • 29 lipca – 2 sierpnia br.

Dziecko zapisujemy tylko na jeden wybrany turnus.

Zajęcia odbywały się będą w Gminnej Przystani Żeglarskiej w Kolbudach oraz na obiektach sportowo-rekreacyjnych stanowiących własność Gminy Kolbudy. W programie półkolonii uwzględniono m.in. zajęcia żeglarskie z mini regatami, geocaching, gry i zabawy sportowe, seans kinowy, wyjazd do parku linowego i inne ciekawe formy aktywnej rekreacji.

Fachową opiekę zapewni uczestnikom wykwalifikowana i doświadczona kadra pedagogiczna oraz instruktorska.

Podczas zajęć uczestnicy otrzymają obiad oraz podwieczorek w formie cateringu. Z przygotowanej przez samorząd oferty półkolonii skorzysta łącznie 320 młodych mieszkańców.

Poniżej publikujemy Regulamin półkolonii, a także inne wymagane załączniki. Prosimy o zapoznanie się z ich treścią przed dokonaniem zgłoszenia dziecka