Pewna ręka, bystre oko, zimna krew. Takiego wyniku nie powstydziłby się sam Robin Hood. Aż cztery medale wywalczyli nasi młodzi sportowcy podczas odbywających się w miniony weekend Mistrzostw Województwa Pomorskiego w Łucznictwie. Zawodnicy klubu ULKS Tarcza Kolbudy sięgnęli po złoty medal, dwa srebrne krążki oraz medal w kolorze brązowym.

Na najwyższym stopniu podium, w kategorii juniorka młodsza, stanęła Roksana Nowicka. Na drugiej pozycji, w grupie juniorów młodszych, zawody ukończył Jędrzej Koralewski. Wśród młodzików odpowiednio drugą i trzecią pozycję zajęli Patryk Murglin oraz Wiktor Murglin. O podium w tej samej kategorii „otarł” się Jakub Michalski, który uplasował się na czwartym miejscu.

Wszystkim naszym zawodnikom serdecznie gratulujemy.

Zawodnicy klubu w czasie sezonu halowego doskonalą swoje umiejętności w pomieszczeniach piwnicznych ZKPiG Kolbudy. W okresie strzelania na wolnym powietrzu treningi odbywają się na stadionie w Kolbudach. Łucznicy doskonalą swoje umiejętności we wtorki i piątki w godzinach 17.00 – 19.00. Wszystkich zainteresowanych tą wyjątkową dyscypliną sportu zachęcamy do kontaktu z klubem.