Miło nam poinformować, że w związku z dużym zainteresowaniem zajęciami nordic walking dla Seniorów – na prośbę naszych mieszkańców - utworzona zostanie dodatkowa, trzecia grupa. Spotkania odbywać się będą w Kolbudach w piątki o godzinie 12.30.

Wszyscy, którzy chcieliby uczestniczyć we wspólnych spacerach z kijkami, pod czujnym okiem wykwalifikowanych instruktorów, mogą dołączyć do grupy już w najbliższy piątek 11 maja br. o godzinie 12.30. Spotykamy się przed salą koncertową Urzędu Gminy Kolbudy. Tu przyjmowane będą zapisy.

Podczas piątkowego, inauguracyjnego spotkania – oprócz kwestii organizacyjnych, związanych z zapisami – odbędzie się instruktaż wstępny przed wyjściem w teren. Piątkowe zajęcia prowadzić będzie instruktor Joanna Wandke. Uczestnicy powinni zadbać o wygodny strój i obuwie oraz przynieść swoje kijki (kto posiada).

Zajęcia dla seniorów z gminy Kolbudy są bezpłatne. Konieczne jest jednak zapisanie się do grupy, bezpośrednio u trenera. 

Przypomnijmy, że będzie to już trzecia tego typu grupa. O tym, że warto trenować pod okiem fachowców niech świadczy poniższy krótki film prezentujący profesjonalną rozgrzewkę uczestników zajęć przed wyjściem w teren.

https://www.facebook.com/kolbudy/videos/2158334651056435/ 

TRZY GRUPY NORDIC WALKING DLA SENIORÓW

PONIEDZIAŁEK GODZ. 10.15 – KOLBUDY (Urząd Gminy Kolbudy)

ŚRODA GODZ. 10.00 – KOWALE (świetlica wiejska ul. Glazurowa 1)

PIĄTEK GODZ. 12.30 – KOLBUDY (Urząd Gminy Kolbudy)