Sprawnie pokonywali tor przeszkód na rowerze, celnie rzucali „kłębkiem” do kosza. Energicznie kręcili hula hop i skakali przez skakankę. Problemu nie sprawiły im strzały piłką do unihokeja ani pytania dotyczące Powiatu Gdańskiego. 

Reprezentacja naszych seniorów stanęła na najwyższym stopniu podium II Senioriady Powiatu Gdańskiego, która 25 lutego br. odbyła się w hali sportowej w Cedrach Wielkich. 

Kibice, którzy licznie i aktywnie dopingowali naszych sportowców nie mogli się nudzić. Zabawa była znakomita, a doskonały nastrój towarzyszył wszystkim ekipom, które przystąpiły do powiatowej, senioralnej rywalizacji.

Gratulujemy naszej reprezentacji oraz wszystkim medalistom. Słowa uznania należą się każdemu zawodnikowi, który niedzielne popołudnie zdecydował się spędzić na sportowo i w znakomitym towarzystwie pełnych pozytywnej energii rówieśników.

Nasi seniorzy ponownie dowiedli, że mają doskonałą kondycję, technikę i ogromną chęć rywalizacji. Nie zapominają przy tym o tym, co w Senioriadzie jest najważniejsze. O dobrej zabawie! Za to należą się największe brawa.