Magdalena Dudzińska - Florczyk
Magdalena Dudzińska - Florczyk

Przewodnicząca Rady Gminy Kolbudy

Urodziła się w 1971 roku. Od 2005 roku mieszka na teranie Gminy Kolbudy – w Bąkowie na Osiedlu Sarnia Dolina. Od kilkunastu lat działa w radzie sołeckiej Bąkowa. Udziela się społecznie w Stowarzyszeniu Kolbudy24. Ukończyła Uniwersytet Gdański na Wydziale Ekonomii oraz na Wydziale Zarządzania. Od 2006 roku prowadzi własną działalność gospodarczą. Prywatnie mężatka, mama nastolatka. Zainteresowania: podróże, literatura i narciarstwo. W wyborach samorządowych kandydowała z listy KW Kolbudy24.

Członek następujących Komisji Rady Gminy Kolbudy:

Finansów, Rozwoju i Gospodarki

Spraw Obywatelskich

 

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

tel. 607 451 883

DYŻURY DLA MIESZKAŃCÓW GMINY KOLBUDY

Andrzej Sosiński
Andrzej Sosiński

Wiceprzewodniczący Rady Gminy Kolbudy

Urodził się w 1965 roku. Jest sołtysem wsi Kolbudy, gdzie mieszka ponad pół wieku. Ukończył technikum łączności, od 44 lat jest członkiem PZW Kolbudy. Piastuje również funkcję wiceprezesa Kolbudzkiego Stowarzyszenia Kupców. Był jednym z inicjatorów powstania Młodzieżowej Szkółki Ekologiczno-Wędkarskiej. Hobby Andrzeja Sosińskiego to wędkarstwo, turystyka rowerowa, sporty motorowodne, zainteresowania techniczne oraz ekologia.

Kontakt:
email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
tel. 509 384 023