Emilia Anna Jóźwik
Emilia Anna Jóźwik

Przewodniczący Rady Gminy Kolbudy

Urodziła się w 1976 roku. Mężatka, mąż Rafał, córka Paulina – studentka Politechniki Gdańskiej. Mieszkanka Kowali od 17 lat. Absolwentka Uniwersytetu Gdańskiego, Wydziału Chemii; studia podyplomowe na Wydziale Fizyki Technicznej i Matematyki Stosowanej Politechniki Gdańskiej. Nauczyciel chemii i fizyki. Sołtys Kowali w latach 2007-2011. Radna Gminy Kolbudy, członek komisji Oświaty,  Kultury, Sportu i Rekreacji oraz komisji Statutowej. Wieloletnia przewodnicząca Rady Rodziców w ZKPiG w Kolbudach. Zainteresowania: podróże, książki, rower, gry planszowe, wędrówki górskie i fotografia.

Kontakt:
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
tel. 600 835 993

 

Przewodnicząca Rady Gminy Kolbudy

Przyjmuje w sprawach skarg i wniosków

w ostatnią środę miesiąca w godzinach 12.00-13.00

pokój nr 106 Urzędu Gminy Kolbudy.

 

W sprawach nagłych i pilnych

należy kontaktować się telefonicznie:

BIURO RADY – 58 691 05 68

SEKRETARIAT URZĘDU – 58 691 05 21, 76

Andrzej Sosiński
Andrzej Sosiński

Wiceprzewodniczący Rady Gminy Kolbudy

Urodził się w 1965 roku. Jest sołtysem wsi Kolbudy, gdzie mieszka ponad pół wieku. Ukończył technikum łączności, od 44 lat jest członkiem PZW Kolbudy. Piastuje również funkcję wiceprezesa Kolbudzkiego Stowarzyszenia Kupców. Był jednym z inicjatorów powstania Młodzieżowej Szkółki Ekologiczno-Wędkarskiej. Hobby Andrzeja Sosińskiego to wędkarstwo, turystyka rowerowa, sporty motorowodne, zainteresowania techniczne oraz ekologia.

Kontakt:
email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
tel. 509 384 023