W sobotę 29 sierpnia br. na boisku wielofunkcyjnym przy Zespole Kształcenia i Wychowania w Kolbudach rozegrany zostanie turniej Streetball o Puchar Wójta Gminy Kolbudy.  Zawody odbywać się będą w kategorii Open, roczniki 2002 i starsze. Drużyna składać się będzie z trzech zawodników i jednego rezerwowego.

W turnieju zagrać mogą wyłącznie koszykarze amatorzy, którzy nie są zgłoszeni do rozgrywek na żadnym z poziomów ligowych. Pierwszeństwo udziału w zawodach mają zespoły złożone z mieszkańców Gminy Kolbudy.

Zgodnie z regulaminem gra toczyć się będzie do zdobycia przez jedną z drużyn 11 punktów lub mecz zostanie przerwany po upływie 10 minut gry. W przypadku remisu, po wspomnianym czasie rozgrywki, dogrywka prowadzona będzie do momentu zdobycia „złotego kosza”.

Zgłoszenia drużyn do turnieju przyjmowane będą od 12 do 26 sierpnia br. Zapisów należy dokonywać za pośrednictwem poczty elektronicznej Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Więcej informacji na temat zawodów można uzyskać pod numerem telefonu 512 291 379.

W zgłoszeniu należy podać nazwę drużyny, imiona i nazwiska zawodników, miejsce zamieszkania oraz numer telefonu i adres mailowy kapitana drużyny.

W dniu organizacji wydarzenia należy dostarczyć podpisany przez wszystkich zawodników regulamin, oświadczenie zdrowotne i RODO, datowane na dzień 29 sierpnia 2020 roku. Regulamin i wymagane dokumenty dostępne w załączniku.