W dniach 23 i 24 lipca zapraszamy mieszkańców na wydarzenia muzyczne organizowane pod hasłem „Letnie granie”. Przez dwa dni na naszej scenie przy Gminnej Przystani Żeglarskiej usłyszeć będzie można wiele znanych utworów, które stanowią obowiązkowy punkt każdej dobrej imprezy. „Sławomir”, „Czadoman” czy „Golden Life” to marki, które gwarantują dobrą zabawę. Nie zabraknie też przebojów wielkich, nieżyjących już ikon polskiej muzyki rozrywkowej, które wykonają Anna i Romuald Spychalscy.

  • Zaczynamy w piątek o godzinie 20.00. na scenie przy Gminnej Przystani Żeglarskiej usłyszymy największe przeboje Krzysztofa Krawczyka i Zbigniewa Wodeckiego. Wystąpi też doskonale wszystkim znana, trójmiejska grupa „Golden Life”.
  • W sobotę 24 lipca, również od godziny 20.00, gwiazdami wieczoru będą „Sławomir” oraz „Czadoman”.

Nad jeziorem – podczas obu dni „Letniego grania” - wydzielone zostaną dwie strefy: koncertowa i gastronomiczna. Z uwagi na obowiązujące obostrzenia wynikające z sytuacji epidemicznej w strefie koncertowej obowiązywał będzie limit publiczności. Uczestnicy wydarzenia zobowiązani są do zapoznania się z treścią regulaminu imprezy zamieszczonego poniżej oraz do wypełnienia załączonych oświadczeń dotyczących COViD-19.

REGULAMIN WYDARZENIA (kliknij)

Strefa gastronomiczna w piątek i sobotę otwierana będzie o godzinie 15.00. Otwarcie bramek do części koncertowej następować będzie o godzinie 18.00.

Każdy z uczestników strefy koncertowej otrzyma opaskę na rękę uprawniającą do przebywania w strefie koncertowej i strefie gastronomicznej. Po wypełnieniu limitu osób w strefie koncertowej, pozostałe osoby będą mogły korzystać ze strefy gastronomicznej.

- Przy wejściu znajdował się będzie punkt, w którym uczestnicy koncertu zostawiać będą wypełnione oświadczenie dotyczące COViD-19, a obsługa zakładała będzie uczestnikom opaski – mówi Karol Czuba p.o. kierownika Referatu Kultury, Sportu i Rekreacji. – Zachęcamy, aby zgłaszać się po opaskę z wypełnionym oświadczeniem, które pobrać można ze strony internetowej. To znacznie usprawni wchodzenie do strefy koncertowej.

W przypadku, gdy uczestnikiem Imprezy jest małoletni w wieku poniżej 16. lat, może uczestniczyć w Imprezie wyłącznie pod opieką osoby dorosłej.

Prosimy o zapoznanie się z Regulaminem i przybywanie na koncerty z wypełnionymi oświadczeniami.

Udział w wydarzeniu jest oczywiście bezpłatny.

Zapraszamy i życzymy udanej zabawy!