Rozpoczynamy zapisy na – dofinansowane przez nasz samorząd – „Sportowe ferie zimowe Kolbudy 2022”. Zgłoszenia przyjmowane są wyłącznie za pośrednictwem formularza elektronicznego:

FORMULARZ ELEKTRONICZNY DO ZAPISÓW

„Sportowe Ferie Zimowe Kolbudy 2022” - to oferta dla uczniów szkół podstawowych zamieszkałych w Gminie Kolbudy.

Zajęcia, organizowane przez firmę Sharks Travel z Gdyni, odbywać się będą w terminie od 14 lutego do 25 lutego. Planujemy dwa pięciodniowe turnusy. W każdym z nich uczestniczyć będzie po 100 osób. Łącznie z tej formy półkolonii skorzysta więc 200 uczniów.

Zapisy trwać będą do 9 lutego 2022 roku, do godziny 18:00, lub do wyczerpania miejsc. Zgłoszenia wysłane wcześniej lub później, nie będą brane pod uwagę. Uzupełnienie formularza nie jest równoznaczne z kwalifikacją dziecka na obóz. Po wysłaniu wypełnionego formularza organizator prześle informację o kwalifikacji dziecka na obóz.

Zapisy, wzorem lat ubiegłych, odbywają się wyłącznie za pośrednictwem wspomnianego, elektronicznego formularza. Zajęcia adresowane są do uczniów w wieku od 7 do 13 rok życia.

W ramach zajęć Gmina Kolbudy zapewnia pięć dni aktywności na terenie gminy (zajęcia artystyczne, gry i zabawy terenowe, gry planszowe i towarzyskie, warsztaty psychologiczne, zajęcia sportowe na hali itp.) oraz wyjazdy autokarem do Gdańska na lodowisko, do kina oraz na kręgle.

Terminy turnusów

I turnus - w dniach od 14.02.2022r. do 18.02.2022r. w godzinach od 7:00 – 16:00 (100 osób)

II turnus - w dniach od 21.02.2022r. do 25.02.2022r. w godzinach od 7:00 – 16:00 (100 osób)

W tym roku zajęcia prowadzone będą na terenie dwóch szkół:

  1. Zespół Kształcenia i Wychowania w Kolbudach (50 dzieci)
  2. Zespół Kształcenia i Wychowania w Lublewie Gdańskim (50 dzieci)

Przy zgłoszeniach prosimy o preferencję turnusu oraz szkoły, w którym uczestniczyć ma dziecko.

Udział w Zajęciach jest odpłatny. Zajęcia są dofinansowane przez Gminę Kolbudy. Rodzice/opiekunowie prawni, w przypadku wstępnego zakwalifikowania dziecka do uczestnictwa w zajęciach, zobowiązani są do uiszczenia opłaty z tytuły uczestnictwa w wysokości 294,28 złotych. W przypadku posiadaczy Karty Dużej Rodziny opłata ta wynosi 244,28 złotych za jednego uczestnika zajęć.

Warunkiem dopuszczenia wstępnie zakwalifikowanego dziecka do udziału w półkoloniach jest dokonanie opłaty w nieprzekraczalnym terminie 2 dni, od momentu potwierdzania przez organizatora wstępnej rezerwacji. Rodzice/opiekunowie prawni dzieci zakwalifikowanych wstępnie do udziału w zajęciach zostaną o tym poinformowani za pośrednictwem poczty elektronicznej.

W terminie 2 dni, od momentu potwierdzenia przez organizatora wstępnej rezerwacji, należy odesłać wypełnioną kartę kwalifikacyjną uczestnika, a w przypadku dziecka z rodziny wielodzietnej informacji o numerze Karty Dużej Rodziny zgłaszanego dziecka, na adres mailowy Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Karta kwalifikacyjna będzie do pobrania na stronie www.kolbudy.pl oraz www.sharkstravel.pl

Wszelkich informacji dotyczących zajęć oraz zapisów udziela organizator wypoczynku firma Sharks Travel.pl pod numerem telefonu: Natalia Jastrzębska 578 002 950.

Przed dokonaniem zgłoszenia dziecka na półkolonie zimowe prosimy o szczegółowe zapoznanie się z Regulaminem, który publikujemy poniżej.

Regulamin i karta kwalifikacyjna