Fuji, Shikoku, Yokohama, Honsiu, Hokkaido, Okinawa… O co chodzi? To część oferty naszego nowego partnera Kolbudzkiej Karty Dużej Rodziny. Z przyjemnością informujemy, że do przedsiębiorców proponujących zniżki dla rodzin wielodzietnych przystąpił nowo otwarty bar „Torii Sushi”, który specjalizuje się w kuchni azjatyckiej. Lokal mieści się w Kowalach na Placu Afrodyty 3.

Nasz nowy partner oferuje swoje przysmaki nie tylko na miejscu, ale również dowozi produkty na zamówienie klienta. Od teraz posiadacze Kolbudzkiej Karty Dużej Rodziny mogą korzystać z bogatej i smacznej oferty „Torii Sushi” z 10 procentową zniżką na całe menu. Porozumienie w tej sprawie podpisali wicewójt Marek Goliński oraz przedstawiciel spółki Damian Krzewski.

- Cieszę się, że oferta adresowana do posiadaczy Kolbudzkiej Karty Dużej Rodziny ciągle się rozszerza – mówi wicewójt Marek Goliński. – Partnerzy, którzy przystępują do naszego programu reprezentują różne branże. Mamy ofertę dla kibiców, oferty edukacyjne, rekreacyjne, budowlano – remontowe, gastronomiczne. Niebawem będziemy mogli poinformować o kolejnym partnerze, z którym prowadzimy zaawansowane rozmowy. Cały czas zachęcamy naszych przedsiębiorców, aby wspólnie z nami budowali atrakcyjną platformę usług dla dużych rodzin. Od liczby partnerów zależała będzie atrakcyjność naszego programu. Chętnie podpiszemy umowę o współpracy np. z cukierniami, salonami fryzjerskimi, warsztatami samochodowymi i innymi podmiotami, z których usług na co dzień korzystają nasi mieszkańcy.

Nasz nowy partner zapewnia o najwyższej jakości towaru oferowanego w swoim, orientalnie udekorowanym, barze. Damian Krzewski, który od 9 lat zajmuje się kuchnią azjatycką - a nauki pobierał u najlepszych w tej branży - podkreśla, że tajemnicą dobrej kuchni  jest jakość składników oraz doświadczenie kucharza. „Torii Sushi” nie zapomina również o klientach, którzy ze względu na problemy zdrowotne nie mogą spożywać niektórych składników.

- Naszym klientom oferujemy najwyższej jakości sushi – zachwala Damian Krzewski. – Ryż i ryby zawsze muszą być najwyższej jakości. Nie możemy pozwalać sobie na gorsze i tańsze zamienniki. Japońskie sosy  od podstaw przygotowujemy sami. Każde zamówienie dostosowujemy do indywidualnych potrzeb klienta. Możemy sprostać oczekiwaniom osób uczulonych na gluten, czy niektóre składniki, jak sezam, ogórki. Możemy przygotować sushi bez grama mąki, czy w papierku sojowym bez alg morskich, albo sushi bez ryżu z samą rybą i warzywami. To oferta, której nie znajdziemy w każdym barze sushi.

W imieniu właścicieli zapraszamy posiadaczy Kolbudzkiej Karty Dużej Rodziny do sushi baru w Kowalach.

W naszej gminie Kartę Dużej Rodziny posiada już ponad  1600 osób. Partnerami naszego programu są:

  • Lechia Gdańsk S.A.
  • Gospodarstwo Agroturystyczne „KUMAKI”
  • Centrum Twórczego Rozwoju „Magiczny Kuferek”
  • Niepubliczny Zespół Przedszkolny „Akademia Przedszkolaka – Magiczny Kuferek”
  • PATOKA Sp. z o.o.
  • „Magnesium” Marta Gulgowska
  • „Torii Sushi”.

Szczegóły dotyczące KKDR i oferty naszych partnerów:
http://www.kolbudy.pl/kolbudzka-karta-duzej-rodziny