Do Programu Kolbudzka Karta Dużej Rodziny przystąpił kolejny Partner. Tym razem w gronie podmiotów przyjaznych rodzinom wielodzietnym powitaliśmy sklep BE Eco KOLBUDY oferujący używaną odzież renomowanych marek. Punkt zlokalizowany jest w Kolbudach przy ulicy Leśnej 2. Posiadacze Kolbudzkiej Karty Dużej Rodziny mogą od teraz liczyć na 10 procentową zniżkę.

Podpisy na umowie potwierdzającej przystąpienie do gminnego projektu podpisali wójt Andrzej Chruścicki i Łukasz Oganowski, przedstawiciel nowego uczestnika Programu.

- Oferujemy wyselekcjonowaną odzież używaną, renomowanych marek, pochodzącą z USA, Wielkiej Brytanii, Skandynawii, Włoch oraz Szwajcarii. Dodatkowo w każdym salonie znajdziesz dział OUTLET z markowymi ubraniami z metkami – informują na stronie internetowej przedstawiciele nowego Partnera Kolbudzkiej Karty Dużej Rodziny.

Sklep BE Eco KOLBUDY, prowadzony przez firmę STUDIO A PROPOS DESIGN Agnieszka Szabłowska-Oganowska, oferuje szeroką gamę produktów dla klientów w różnym wieku. Na wieszakach znajdziemy zarówno ubranka dla najmłodszych, jak i odzież w dużych, amerykańskich rozmiarach.

Dlaczego warto odwiedzić sklep z używaną odzieżą, gdy ulice naszych miast pełne są punktów handlowych oferujących garderobę w szerokiej gamie fasonów, gatunków i cen?

Amerykanie kochają zakupy i często zmieniają garderobę, a markowe ubrania są w Stanach dużo tańsze niż w Europie. Jednocześnie amerykańska odzież jest bardzo trwała i na dłużej wygląda jak nowa. Dzięki temu odzież używana sprzedawana w naszych salonach charakteryzuje się bogactwem znanych brandów odzieżowych, wysoką jakością wykonania oraz niskim stopniem znoszenia ubrań.” – czytamy na stronie sklepu.

Marka jest aktywna w mediach społecznościowych, gdzie pracownicy sklepu  na bieżąco informują o planowanych dostawach i proponowanych rabatach. Oferta jest często uaktualniana.

- To ciekawa propozycja dla rodzin wychowujących małe dzieci – mówi Pani Joanna. – Wiadomo, że maluchy szybko wyrastają z ubrań. Potrafią też intensywnie eksploatować odzież, która szybko ulega zniszczeniu. Panuje opina, że produkty zachodnich, renomowanych marek charakteryzują się dużą trwałością. Myślę, że warto odwiedzić ten punkt, aby zrobić zakupy ze zniżką.

Kolbudzka Karta Dużej Rodziny

KKDR to system zniżek i dodatkowych uprawnień, dla rodzin mających przynajmniej troje dzieci, zarówno w instytucjach publicznych, jak i w firmach prywatnych. Jej posiadacze mają możliwość tańszego korzystania z oferty instytucji kultury, ośrodków rekreacyjnych czy księgarni na terenie całego kraju. Posiadanie Karty ułatwia więc dużym rodzinom dostęp do rekreacji oraz obniża koszty codziennego życia. Posiadacze Karty Dużej Rodziny mogą korzystać z oferty w ponad 10 tys. miejsc zgłoszonych przez prawie tysiąc firm i instytucji z całej Polski. Aby otrzymać Kartę Dużej Rodziny należy złożyć wniosek w gminie. W Kolbudach zajmuje się tym Referat Spraw Obywatelskich, pokój 102 na parterze Urzędu Gminy Kolbudy, telefon (58) 691 – 05 – 75. Wniosek w imieniu rodziny złożyć może jej każdy pełnoletni członek. Karta wydawana jest imiennie.

Szczegółowe informacje, wzory wniosku oraz wymagane dokumenty: https://rodzina.gov.pl/duza-rodzina/karta-duzej-rodziny?dzial=pliki

O co chodzi w Programie „Kolbudzka Karta Dużej Rodziny”

Celem programu jest promowanie modelu i wizerunku rodziny wielodzietnej. Do korzystania z ulg i zniżek oferowanych w ramach naszego programu uprawnia Karta Dużej Rodziny o numerze, którego siedem pierwszych cyfr stanowi identyfikator Gminy Kolbudy 2204032. Karta z wyłączeniem dzieci do czasu nauki szkolnej ważna jest tylko z dokumentem poświadczającym tożsamość użytkownika.

Lista Partnerów KKDR oferujących zniżki naszym mieszkańcom.

http://www.kolbudy.pl/kolbudzka-karta-duzej-rodziny