Uwaga maturzyści! Jak tam postępy w przygotowaniach? Jeżeli chcecie sprawdzić poziom swojej wiedzy, a przy okazji posłuchać porad i wskazówek ekspertów, możecie to zrobić podczas czwartej Kolbudzkiej Próbnej Matury z "Matmy", którą Gmina Kolbudy organizuje wspólnie z „Magnesium”. Do próbnego egzaminu dojrzałości z królowej nauk zasiadamy w piątek 20 marca br. o godzinie 16.15 w sali koncertowej Urzędu Gminy Kolbudy. Zgłoszenia przyjmowane są do 17 marca br. Udział bezpłatny!

Zdajesz maturę w tym roku? Będziesz zdawać w przyszłym? Sprawdź już teraz jak jesteś przygotowany do podstawy z matematyki! Zapraszamy wszystkich tegorocznych maturzystów do zmierzenia się z arkuszem przygotowanym przez współpracujących z Magnesium specjalistów. Nasz arkusz to autorski zestaw zadań przygotowany przez pracowników naukowych Uniwersytetu Gdańskiego, doświadczonych nauczycieli oraz współpracowników Centralnej Komisji Egzaminacyjnej.

Czym jeszcze różni się ta matura próbna od innych?

- Wyniki swojej pracy możesz poznać tuż po egzaminie – informuje Marta Gulgowska z Magnesium.  - Rozwiązania trudniejszych zadań zostaną omówione zaraz po zakończeniu pracy z arkuszami.

Komentarz merytoryczny oraz wskazówki dotyczące sposobu punktowania zadań maturalnych przez egzaminatorów zapewni pracownik Uniwersytetu Gdańskiego, matematyk - dr hab. Jacek Gulgowski.

Już po raz czwarty Magnesium – przy współpracy z Gminą Kolbudy – organizuje Kolbudzką Próbną Maturę z "Matmy". Spotykamy się w piątek, 20 marca 2020 r. w sali koncertowej UG Kolbudy (ul. Staromłyńska 1, Kolbudy) o godzinie 16.15. Wszyscy chętni będą mogli rozwiązać arkusz matury z matematyki na poziomie podstawowym – w warunkach mocno zbliżonych do egzaminacyjnych.

- Na egzamin przeznaczonych jest 170 minut – mówi Marta Gulgowska.  - Zapewniamy również maturalną kartę wzorów. Po zakończeniu egzaminu nastąpi omówienie zadań połączone z ich samodzielną oceną. W ten sposób, po wszystkim, każdy z uczestników będzie wiedział jaki uzyskał wynik.

Zapraszamy nie tylko tegorocznych – ale również przyszłych i byłych maturzystów. W to piątkowe popołudnie każdy będzie mógł wejść w skórę egzaminowanego i spróbować swoich sił!

Uwaga! Wymagana wcześniejsza rejestracja ze względu na konieczność przygotowania odpowiedniej liczby arkuszy egzaminacyjnych.

Zgłoszenia przyjmujemy:

za pośrednictwem strony magnesium.edu.pl,
lub e-mailem na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
lub na facebooku Magnesium (facebook.com/magnesium.edu/).

Udział w próbnej maturze jest bezpłatny.

Uwaga: liczba miejsc ograniczona!

Zapisy przyjmujemy do 17 marca 2020 r.