Zapraszamy wszystkich mieszkańców gminy Kolbudy w wieku 60 lat i więcej do udziału w I edycji Konkursu Fotograficznego "Na gałązce usiadł ptak".

Celem konkursu jest zachęcenie do jeszcze baczniejszej obserwacji otaczającego nas świata oraz zachwycania się pięknem natury i życia ptaków, jak również aktywizacja społeczna Seniorów.

W terminie od 26 stycznia do 8 lutego 2021r. czekamy na zdjęcia prezentujące ciekawe, intrygujące i niezwykłe spotkania z ptakami obecnymi w otoczeniu człowieka w okresie jesienno-zimowym, korzystającymi z dokarmiania w karmnikach w pobliżu domostw i w obrębie osiedli ludzkich.

Każdy uczestnik konkursu może przesłać maksymalnie 2 zdjęcia w formacie .jpg na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. Należy pamiętać o załączeniu formularza zgłoszeniowego oraz oświadczenia.

Prosimy młodszych mieszkańców naszej gminy, aby jeżeli będzie potrzebna Seniorom pomoc w przesyłaniu zdjęć na konkurs, udzielali wsparcia i rady w ramach międzypokoleniowej współpracy oraz wymiany kompetencji cyfrowych.

Szczegółowe informacje dotyczące konkursu w załączonym poniżej Regulaminie, który należy przeczytać przed przystąpieniem do naszej zabawy.

Partnerami konkursu są:

Centrum Informacji i Edukacji Ekologicznej w Gdańsku, sekcja Pomorskiego Zespołu Parków Krajobrazowych.

Ogólnopolskie Towarzystwo Ochrony Ptaków

Partner medialny:

Ogólnopolski Głos Seniora