„Zwyczajny dzień niezwyczajnej kobiety” – tak nazywa się nasz nowy konkurs adresowany do pełnoletnich mieszkanek Gminy Kolbudy. Jego celem jest docenienie Pań wyjątkowych, które skutecznie łączą obowiązki zawodowe z domowymi, nie stronią od aktywności na rzecz lokalnej społeczności bądź chętnie służą pomocą osobom wymagającym wsparcia. Chętnie nagrodzimy kobiety odnoszące sukcesy zawodowe, naukowe lub zdobywające laury na arenach sportowych lub realizujące się w różnych dziedzinach sztuki. To również konkurs dla osób, które pomimo niepełnosprawności konsekwentnie realizują swoje pasje i spełniają marzenia.

Jak dokonać zgłoszenia

Zgłoszenia kandydatek przyjmowane będą od 26 lutego do 5 marca 2021 roku. Zgłoszenia możemy dokonać za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub osobiście w punkcie podawczym Urzędu Gminy Kolbudy przy ul. Staromłyńskiej 1.

Co musi zawierać zgłoszenie

Osoba zgłaszająca kandydatkę musi wypełnić Formularz zgłoszeniowy zawierający dane kandydatki oraz krótkie uzasadnienie na czym polega jej wyjątkowość i wymieniona w tytule naszego konkursu niezwykłość. Do zgłoszenia dołączamy również podpisane przez zgłaszaną kandydatkę Oświadczenie o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych oraz na wykorzystanie wizerunku. Wymagane formularze wraz z Regulaminem publikujemy poniżej. Dokonując zgłoszenia przesyłamy również maksymalnie trzy zdjęcia lub kolaż zdjęć prezentujących zwyczajny dzień niezwyczajnej kobiety.

Jaki jest cel konkursu

Gmina Kolbudy to społeczność tworzona przez jej wyjątkowych mieszkańców. Konkurs „Zwyczajny dzień niezwyczajnej kobiety” ma zwrócić uwagę na Panie – mieszkanki naszej gminy – które każdego dnia swoją pracą, postawą i zachowaniem pokazują, że są niezwyczajne. Często jedynie najbliżsi widzą i wiedzą jak wielkich, niezwyczajnych rzeczy dokonują bliskie im kobiety: żony, mamy, babcie, siostry, koleżanki, sąsiadki! W związku z obchodzonym 8 marca Dniem Kobiet, chcemy pokazać i docenić nasze niezwyczajne mieszkanki! To jak każdego dnia pomagają, wspierają, realizują swoje pasje, osiągają sukcesy, czasem wbrew różnym słabościom i przeciwnościom dążą i osiągają wyjątkowe cele.

8 marca w Dniu Kobiet poznamy laureatki konkursu

Kapituła konkursowa, której przewodniczył będzie Wójt Gminy Kolbudy wyłoni 10 niezwykłych mieszkanek gminy i przyzna nagrody. Informacja o laureatkach konkursu, promująca ich dokonania i działalność, zostanie upowszechniona za pośrednictwem gminnych mediów.