Wójt Gminy Kolbudy Leszek Grombala oraz sołtys Sołectwa Kolbudy Andrzej Sosiński serdecznie zapraszają osoby w wieku 60+ do Klubu "Senior+", który mieści się przy ul. Polnej 55 w Kolbudach.

- Klub przystosowany został dla około dwudziestu osób - informuje dr inż. Anita Richert-Kaźmierska, pełnomocnik Wójta Gminy Kolbudy ds. Seniorów. - Zajęcia odbywać się będą dwa razy w tygodniu (wtorki i czwartki) w godzinach 9.00-13.00. Dla seniorów została przygotowana ciekawa oferta programowa w formie zajęć, warsztatów, spotkań, wycieczek, wizyt w instytucjach kultury czy spacerów do ciekawych miejsc historycznych.

Program przewiduje m.in zajęcia taneczne, muzyczne, sportowe, wykłady prawnicze, obywatelskie, historyczne, pogadanki z zakresu aktywizacji i wsparcia osób starszych, wsparcie psychologiczne. Uczestnicy nawiążą kontakty społeczne i nowe znajomości, będą mieli możliwość przebywania w grupie rówieśniczej, z profesjonalną kadrą i w komfortowych warunkach. 

Adaptację pomieszczeń, zakup sprzętu i wyposażenia dokonano w ramach projektu „Utworzenie Klubu Senior+ w Kolbudach” dzięki wsparciu finansowanemu
z Programu Wieloletniego „Senior+” na lata 2015-2020, Edycja 2018.

Udział w zajęciach jest bezpłatny.  

Zgłoszenia przyjmowane są do dnia 20.10.2018 lub do wyczerpania miejsc. 

Zapisy pod nr tel 606 371 769, lub mailem na adres; Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. 

Uroczyste otwarcie 8 października 2018 o godz. 10:00

SERDECZNIE ZAPRASZAMY