Rodzinne sesje zdjęciowe w oryginalnej scenografii lub w atrakcyjnym plenerze. Zatrzymane w kadrze niezapomniane chwile, jak oczekiwanie na narodziny dziecka. Przepełnione rodzinnym szczęściem sesje noworodkowe. Fotografie upamiętniające chrzty czy pierwsze komunie. Wszystko to ze specjalną zniżką dla rodzin wielodzietnych z gminy Kolbudy. Atrakcyjne rabaty dla posiadaczy Karty Dużej Rodziny oferuje firma „Magdalena Sobolewska Photography”, która właśnie dołączyła do Programu Kolbudzka Karta Dużej Rodziny.

„Magdalena Sobolewska Photography” proponuje dużym rodzinom z terenu naszej gminy rabat w wysokości 15 procent na wszystkie dostępne w ofercie sesje zdjęciowe w studio w Lublewie Gdańskim lub w plenerze. W Urzędzie Gminy Kolbudy uroczyście podpisano porozumienie, na mocy którego kolejny podmiot dołącza do grona firm i instytucji przyjaznych naszym rodzinom wielodzietnym. Podpisy na dokumencie złożyli wójt Andrzej Chruścicki i właścicielka firmy, Magdalena Sobolewska.

- Wszyscy pragniemy utrwalać i zapamiętywać szczęśliwe chwile - mówi wójt Andrzej Chruścicki. - Niektóre wydarzenia w naszym życiu zasługują na więcej niż tylko niezwykle dziś popularne „selfie” wykonane telefonem komórkowym. Ślub, pierwsza komunia czy narodziny dziecka wymagają profesjonalnych fotografii. Takie gwarantuje „Magdalena Sobolewska Photography”, z której usług korzysta już wielu naszych mieszkańców. Dziecko, to szczęście, które chcemy zachować jak najdłużej w naszej pamięci i albumie. Wiele dzieci, to spotęgowane szczęście. Zachęcam więc posiadaczy Kolbudzkiej Karty Dużej Rodziny do skorzystania z nowej oferty w naszym Programie. Chciałbym też podkreślić, że cieszy mnie każdy kolejny podmiot, który dołącza do naszego grona. To już kolejna umowa jaką miałem okazję podpisać w ostatnich tygodniach. Zachęcam kolejne firmy do przystąpienia do KKDR.

Oferowane przez firmę „Magdalena Sobolewska Photography” zniżki dotyczą wszystkich usług ujętych w ofercie. Te, wraz z cennikiem, dostępne są na stronie internetowej

www.msobolewska.wordpress.com

W ofercie znajdziemy m.in. sesje: ciążowe, noworodkowe, dziecięce, rodzinne, noworodkowe oraz dokumentujące ważne uroczystości, jak chrzty, komunie czy śluby.

Skąd pomysł, aby dołączyć do Programu KKDR?

- Jako fotograf pracuję głównie z dziećmi, a w gminie Kolbudy zamieszkuje wiele dużych rodzin - mówi Magdalena Sobolewska. - Czytając o kolejnych Partnerach przystępujących do realizowanego przez samorząd Programu zdecydowałam, że też chcę dołączyć do grona firm przyjaznych rodzinom wielodzietnym. Mam nadzieję, że moja propozycja spodoba się dużym rodzinom, które zdecydują się na sesję fotograficzną. Warto uchwycić szczęśliwe chwile i zapewnić sobie fajną pamiątkę, do której wracać będziemy przez długie lata. Zapraszam do mojego studia. Zachęcam też do umówienia się na sesje plenerowe.

Program przyznający uprawnienia rodzinom wielodzietnym, zwany „Kolbudzką Kartą Dużej Rodziny”, adresowany jest do mieszkańców Gminy Kolbudy. Jego celem jest promowanie modelu i wizerunku rodziny wielodzietnej. Do korzystania z ulg i zniżek oferowanych w ramach naszego programu uprawnia Karta Dużej Rodziny o numerze, którego siedem pierwszych cyfr stanowi identyfikator Gminy Kolbudy 2204032. Karta z wyłączeniem dzieci do czasu nauki szkolnej ważna jest tylko z dokumentem poświadczającym tożsamość użytkownika. Pytania dotyczące wydawania Karty kierować można pod numer telefonu (58) 691 – 05 - 75.

Zniżki dla rodzin wielodzietnych z Gminy Kolbudy oprócz cukierni wprowadziły już m.in. kwiaciarnie, placówki oświatowe, gabinety weterynaryjne, sklepy z artykułami budowlanymi, restauracje, sprzedawca kawy i ekspresów, a nawet tegoroczny zdobywca Pucharu Polski w piłce nożnej. Czekamy na kolejnych chętnych do przystąpienia do KKDR. Zachęcamy do kontaktu z naszym urzędem. Wystarczy zadzwonić pod numer (58) 691 05 72 i wyrazić chęć dołączenia do grona firm przyjaznych rodzinom wielodzietnym.

Więcej informacji na temat Programu KKDR, naszych Partnerów oraz usług jakie proponują naszym mieszkańcom znajdziecie Państwo w zakładce:

http://www.kolbudy.pl/kolbudzka-karta-duzej-rodziny