Informacje o zbliżających się wydarzeniach kulturalnych i sportowych. Najszybszy dostęp do wiadomości na temat działań podejmowanych przez samorząd. Łatwy w obsłudze informator z danymi kontaktowymi Referatów Urzędu Gminy oraz numerami telefonów do poszczególnych pracowników. Informacje o lokalnych klubach, instytucjach czy realizowanych programach społecznych. Dane adresowe i telefony do placówek działających w naszym regionie. Wszystko to w jednym miejscu i za darmo dzięki intuicyjnej aplikacji „!go Gmina Kolbudy”.

Bezpłatną aplikację „!go Gmina Kolbudy” można już pobierać na telefony z systemami Android i iOS. Instalacja trwa tylko chwilę. Pobierając nowy komunikator będziesz na bieżąco z tym co ważne, bez konieczności „przeczesywania” internetu. Łatwo znajdziesz też dane kontaktowe do pracowników urzędu, klubów sportowych, szkół, przedszkoli czy placówek ochrony zdrowia.

- Sięgamy po nowe narzędzie, aby usprawnić informowanie mieszkańców o tym co ważne – mówi wójt Andrzej Chruścicki. – Dzięki aplikacji każdy bez trudu znajdzie to co go interesuje. Większość z nas szuka dziś informacji w telefonie. Dołączamy więc do miast i gmin, które stosują już tę formę komunikowania. „!go Gmina Kolbudy” poinformuje o zbliżających się koncertach czy innych wydarzeniach kulturalnych lub sportowych. Dzięki niej zyskujemy szybki dostęp do danych kontaktowych, które przydać się mogą w każdej chwili. Gorąco zachęcam wszystkich do instalowania darmowej aplikacji.

Aplikacja „!go Gmina Kolbudy” udostępnia informacje w najprostszy, przejrzysty sposób z podziałem na moduły i kategorie. Aktualizowana na bieżąco sprawi, że nic co ważne nie umknie Twojej uwadze. Od czasu do czasu korzystać będziemy z dźwiękowych powiadomień push, aby zwrócić uwagę użytkownika na najciekawsze tematy.

POBIERZ APLIKACJĘ:

Android: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.cityway.go.kolbudy&hl=pl&gl=PL

iOS: https://apps.apple.com/pl/app/go-gmina-kolbudy/id1605957856?l=pl