Miło nam poinformować, że wydłuża się lista podmiotów gospodarczych oferujących zniżki rodzinom wielodzietnym z naszego regionu. Tym razem do Programu Kolbudzka Karta Dużej Rodziny dołączyła  Firma Espira Patrycja Jeske-Bąk z Jankowa Gdańskiego, która oferuje naszym mieszkańcom m.in. polisy ubezpieczeniowe czy leasingi pojazdów na preferencyjnych warunkach. Podpisy na umowie dotyczącej współpracy w ramach Programu złożyli wójt Andrzej Chruścicki i Patrycja Jeske-Bąk.

Jak twierdzą przedstawiciele firmy Espira powodem przystąpienia do gminnego projektu była przede wszystkim chęć odciążenia budżetów domowych rodzin wielodzietnych.

- Z usług finansowych korzystamy wszyscy – słyszymy. – Niestety ceny tych usług stale wzrastają. Jesteśmy mieszkańcami Gminy Kolbudy i z lokalnych mediów dowiedzieliśmy się o istnieniu takiego Programu. Zdecydowaliśmy się dołączyć do przedsiębiorców, którzy już starają się pomagać rodzinom wielodzietnym. Wszyscy korzystamy z różnych form ubezpieczeń. Przygotowaliśmy propozycję, która posiadaczom Karty Dużej Rodziny pozwoli zaoszczędzić trochę pieniędzy.

Co oferuje nowy partner KKDR?

  • 5% - niższy koszt rozłożenia dowolnej polisy na miesięczne raty
  • raty 0% na dowolną polisę przy zakupie polisy i finansowania na pojazd
  • 10% na ochronę GAP lub 20% przy zakupie polisy i finansowania
  • 20% na ochronę GAP + raty 0% na polisę przy zakupie pojazdu wraz z finansowaniem i polisą komunikacyjną
  • Leasing 101 % na pojazdy nowe z oferty ESPIRA.COM.PL

 

Atrakcyjność Programu „KKDR” uzależniona jest od liczby ulg, rabatów i uprawnień, które zaoferują nasi Partnerzy. Dlatego zachęcamy gorąco wszystkich przedsiębiorców do wypełniania Deklaracji Uczestnictwa w Programie. Prowadząc działalność handlową, usługową czy rekreacyjną i zostając naszym partnerem zyskujecie Państwo nowych klientów i ich życzliwość. My ze swojej strony zapewniamy przedsiębiorcom zamieszczenie stosownych informacji w serwisie kolbudy.pl profilu Facebook Gminy Kolbudy. Partnerzy otrzymują również prawo do posługiwania się logo naszego Programu. Wszelkie pytania dotyczące przystąpienia do nas zadawać można pod numerem telefonu (58) 691 – 05 – 73. Chęć przystąpienia zgłaszać też można za pośrednictwem poczty elektronicznej Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

- Lista firm uczestniczących w Programie systematycznie się wydłuża, a my cieszymy się z każdej kolejnej podpisanej umowy – mówi wójt Andrzej Chruścicki. – Przedsiębiorcy oferujący zniżki dużym rodzinom reprezentują rozmaite branże. Gama produktów sprzedawanych ze zniżką jest więc szeroka, a posiadacze naszej Karty chętnie korzystają z rabatów. Do grona naszych Partnerów dołącza pierwsza firma oferująca mieszkańcom gminy różne formy ubezpieczeń.

 

SZCZEGÓŁY DOTYCZĄCE PROGRAMU KKDR ORAZ LISTA PARTNERÓW (kliknij)
http://www.kolbudy.pl/kolbudzka-karta-duzej-rodziny