Pilna potrzeba skorzystania z takiej pomocy pojawić się może w każdej chwili. Naprawa uszkodzonych elementów stalowych czy awaryjne otwieranie zamków, wszystko z dojazdem do klienta. Taką właśnie usługę oferuje „Pogotowie Spawalniczo-Ślusarskie” Kacper Maik, nowy Partner Programu Kolbudzka Karta Dużej Rodziny. Przedsiębiorca z Lublewa Gdańskiego, który właśnie podpisał stosowną umowę oferuje 10 procentowe rabaty na określone usługi dla posiadaczy Karty Dużej Rodziny o numerze, którego siedem pierwszych cyfr stanowi identyfikator Gminy Kolbudy 2204032.

Posiadacze Karty liczyć mogą na 10 procentowy rabat zlecając usługę produkcji elementów stalowych, mobilne naprawy elementów stalowych czy awaryjne otwieranie zamków.

Siedziba przedsiębiorcy znajduje się w Lublewie Gdańskim przy ul. Polnej 9, a jego numer telefonu to 506-983-203, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Kacper Maik zapewnia, że ekspresowo wykonuje zlecone zadania i jest przy tym samowystarczalny.  Dzięki mobilnemu warsztatowi i własnemu agregatowni prądotwórczemu klient nie musi się troszczyć o zapewnienie zasilania, bez którego trudno wykonać usługę spawalniczą.

- Jeżeli chodzi o elementy wykonywane ze stali, to ogranicza nas tylko wyobraźnia – przyznał przedsiębiorca podczas spotkania z wójtem Andrzejem Chruścickim. –

Nowy Partner Programu KKDR dodał również, że dotychczas zdarzało mu się naprawiać nawet… fortepian, a konkretnie jego - naciskane stopami - metalowe elementy. Wzywany był również do awarii sprzętu rehabilitacyjnego.

Jak słyszymy mottem Pogotowia Spawalniczo – Ślusarskiego jest przede wszystkim niesienie pomocy i wysoki standard świadczonych ekspresowo usług.

- Zakres branż jakie reprezentują Partnerzy programu KKDR jest naprawdę szeroki, co bardzo nas cieszy – podkreśla wójt Andrzej Chruścicki. – Do szerokiego grona firm oferujących zniżki dla rodzin wielodzietnych dołącza przedsiębiorca realizujący mobilne usługi ślusarskie.

Wszystkich, którzy chcieliby zasilić szeregi Partnerów KKDR serdecznie zapraszamy do kontaktu. My na pewno poinformujemy o nowej ofercie dla posiadaczy Karty. W dedykowanej Programowi zakładce umieściliśmy wykaz przedsiębiorstw, które zobowiązały się do udzielania rabatów rodzinom wielodzietnym oraz zakres usług objętych ulgą.

https://www.kolbudy.pl/kolbudzka-karta-duzej-rodziny

Kacper Maik i jego firma dołączyły również do Programu Karty Mieszkańca Gminy Kolbudy, do wyrobienia której gorąco zachęcamy wszystkich naszych mieszkańców.

https://www.kolbudy.pl/wiadomosci/aktualnosci/4895-karta-mieszkanca-gminy-kolbudy